Зміст:
Якщо ви думаєте над тим, який матеріал найкраще допоможе зберегти тепло у вашому будинку, зверніть увагу на мінеральну вату. Вона виготовляється з розплавів гірських порід, металургійних шлаків та їх сумішей, має волокнисту структуру та відмінні теплоізоляційні характеристики.
Матеріал здатний витримувати високі температури і не плавитися, не вбирає вологу і добре поглинає звук.
Переваги та недоліки утеплення приватного будинку мінватою.
Мінвата - один із найбільш затребуваних теплоізоляційних матеріалів у сучасному будівництві. Іноді її використовують не тільки для зовнішнього утеплення стін, а й внутрішніх робіт, але велику ефективність показує все ж перша методика.
Теплоізоляція фасадів цим матеріалом має багато важливих переваг:
- має низьку теплопровідність;
- створює відмінну звукоізоляцію;
- плити не зміщуються і не схильні до усадки;
- екологічна та безпечна;
- матеріал виготовляється з вуглецевих сплавів, які не гниють та не горять;
- не схильна до ураження мікроорганізмами та цвіллю.
До недоліків утеплювача можна віднести: мінвата потребує додаткового догляду, зокрема її необхідно обробляти спеціальними водовідштовхуючими засобами, оскільки матеріал втрачає свої теплоізоляційні властивості при попаданні вологи.
Як правильно утеплити будинок мінватою.
Як і будь-який інший утеплювач, мінеральна вата має цілу низку особливостей, які необхідно враховувати при роботі з нею. Це гнучкий та дуже легкий матеріал, який слід правильно монтувати. Вирішити проблему кріплення досить просто – для цього можна використати ефективний клей.
Крім того, згодом утеплювач може почати втрачати свої властивості, якщо не має надійного захисту від негативного зовнішнього впливу. Для того, щоб уникнути подібних неприємних наслідків, після теплоізоляції виконується фасадне оздоблення.
Перед монтажем утеплювача стіни очищаються від цвілі, слідів штукатурки, пилу та інших забруднювачів, після чого якісно ґрунтуються.
За допомогою шурупів/дюбелів закріплюються горизонтальні напрямні. Проміжки між ними повинні бути трохи меншими, ніж ширина утеплювача - такий підхід дозволить виконати найбільш надійний монтаж.
На наступному етапі готується клей: сухий склад розводиться водою, суміш добре перемішується і залишається на п'ять хвилин. Коли вона відстоюється, її знову перемішують перед застосуванням.
Після того як на утеплювач наноситься клей, мінеральна вата встановлюється між напрямними та міцно притискається до поверхні. Якщо ви плануєте використовувати декоративну штукатурку для оздоблення фасаду приватного будинку, то після встановлення мінвати додатково монтується сітка.
Якість монтажу відіграє величезну роль, оскільки дозволяє знизити втрати тепла до 70%, запобігти розвитку небезпечних грибкових мікроорганізмів та цвілі, а також збільшити загальний термін служби стін. Сучасні матеріали допомагають зберегти оптимальну температуру в приміщеннях будь-якої пори року та створити комфортні умови проживання.
Інші важливі нюанси, на які слід звертати увагу:
процес утеплення фасадів мінеральною ватою не повинен відбуватися при високої вологості;
також не рекомендується виконувати монтаж при температурі вище 30°C, оскільки під дією температури теплоізолятор розширюється;
мінвата потребує зовнішнього покриття. Оскільки вона відрізняється високою паропроникністю, між перекриттям та прошарком матеріалу слід поставити зазор для вентиляції та відводу вологи.
Переваги утеплення будинку в компанії “ТеплоТехСтрой”
Компанія “ТеплоТехСтрой” спеціалізується на наданні послуг із зовнішнього утеплення квартир та приватних будинків під ключ. Ми використовуємо лише високоякісні сертифіковані матеріали та надаємо гарантію на всі види робіт з укладенням договору. Консультація, виїзд фахівця на об'єкт та замір проводяться безкоштовно.
До інших переваг співпраці з нами відносяться:
- офіційна гарантія - 7 років;
- кваліфіковані спеціалісти, стаж яких перевищує 10 років;
- роботи виконуються чітко у визначені терміни та в обумовленому обсязі;
- оплата після здачі об'єкта та за фактом виконання робіт.
Наші послуги мають адекватну та обґрунтовану вартість, яка формується на підставі низки факторів: типу та методики теплоізоляції, потреби в додатковому обладнанні, вибору матеріалів тощо. Майстри компанії допоможуть вам швидко та ефективно утеплити стіни, а також створити комфорт у приміщенні з дотриманням всіх необхідних норм.
Якщо у вас залишилися питання, зверніться до наших менеджерів за телефонами, вказаними на сайті. Вони підкажуть вам, як підібрати теплоізоляційні матеріали, визначитися з технологією, термінами та бюджетом.