Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Не завжди виходить розширити корисний простір, проте завжди є можливість перетворити вже існуючу площу на краще і зробити її максимально затишною та функціональною. Компанія «ТеплоТехСтрой» готова допомогти вам та виконати якісне утеплення балкона у Нікополі. Просто зараз ви можете замовити комплексне або часткове утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом.

утепление балкона

Для чого іще це потрібно?

Насамперед, утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором дозволяє уникнути появи конденсату та плісняви на стінах та стелі у приміщенні. Така ситуація найчастіше спостерігається у хрущовках, але може зустрічатися і у новобудовах.

Завдяки утепленню ви зможете використовувати лоджію як додаткове приміщення у вигляді робочого кабінету, міні-саду або місця відпочинку. Ціна утеплення швидко окупається за рахунок економії на кондиціонуванні та опаленні.

Тому не варто ризикувати, а краще одразу скористатися послугами наших фахівців. Вони виконають оперативно та за вигідною вартістю утеплення вашого балкона, дотримуючись строків та встановлених норм. Отримати консультацію спеціаліста ви можете за вказаним на сайті номером.