Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехБуд» готова оперативно та якісно виконати утеплення приватних будинків «під ключ» у Харкові. Ми більш ніж 10 років успішно застосовуємо найкращі передові технології, висококласні теплоізолятори, спеціальне обладнання, а також свої безцінні знання та досвід. Своїм клієнтам ми пропонуємо утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном і піноплексом із суворим дотриманням оговорених строків та етапів установки матеріалів материалов.

Чому треба замовляти в "ТеплоТехСтрой"?

Отримайте відмінні експертні послуги зовнішнього утеплення для вашого будинку чи комерційної нерухомості від компанії "ТеплоТехСтрой" в Харкові та Харківській області. Наші професіонали гарантують використання тільки високоякісних та сертифікованих матеріалів, які забезпечують довговічну якість робіт.

Звертаючись до нашої компанії, ви отримаєте безкоштовну консультацію та замір об'єкта, щоб ми могли запропонувати вам оптимальне рішення з утеплення вашого будинку чи комерційної нерухомості. Наша команда гарантує:

  • гарантію на всі надані послуги - 7 років;
  • роботу кваліфікованих спеціалістів;
  • чітке виконання робіт у повному обсязі та в зазначені терміни;
  • оплату за роботу після здачі об'єкта за фактом виконання робіт.

Наші ціни є конкурентоспроможними та відповідають використаним матеріалам та методикам утеплення. Ми виконуємо утеплення будинків за допомогою пінопласту, мінвати, піноплексу та пінополіуретану, використовуючи найефективніші технології, розроблені на основі найбільш успішних світових практик.

Ми гарантуємо оперативне виконання замовлень та матеріали найвищої якості, які зберігають свої характеристики на протязі довгих років. Ви отримуєте гарантію 7 років на виконаний монтаж. Дізнатися остаточну ціну утеплення ви можете у наших менеджерів. Просто зателефонуйте за вказаним на сайті номером або залишивши заявку на замір.