Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехСтрой» займається утепленням приватних будинків у Борисполі та по всій Україні. Перш ніж почати виконувати роботи, наші спеціалісти детально вивчають кожне замовлення, щоб підібрати оптимальний варіант найбільш ефективної теплоізоляції фасаду приватного будинку. Пропонуємо утеплення пінопластом, мінватою, піноплексом і пінополіуретаном найвищої якості.

Переваги співпраці з «ТеплоТехСтрой»

Запевняємо вас, що високоефективне та економне утеплення мінватою або іншим теплоізоляційним матеріалом фасаду – це не міф. Наша команда спеціалістів з багаторічним досвідом готова довести вам, що це досить реально. Зазначимо, що вартість утеплення залежить від виду будматеріалу, об’єму монтажа та інших факторів, дізнатися про які можна у наших консультантів.

Зробіть лише кілька кроків, і наші майстри розпочнуть працювати:

  • залиште заявку або зателефонуйте за вказаним на сайті номером;
  • замовте безкоштовний виїзд замірника;
  • оберіть теплоізоляційний матеріал;
  • підпишіть договір.
Гарантуємо, що вас приємно здивує ціна утеплення, якість та оперативність виконаної нашою командою роботи. Окрім ефективного утеплення, ви отримаєте п’ятирічну гарантію.