(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Чому варто замовити утеплення фасаду від "ТеплоТехСтрой"?

1. Досвід. Ми маємо багаторічний досвід у сфері утеплення фасадів будівель. Наші фахівці володіють всіма необхідними навичками та знаннями, щоб здійснювати роботи якісно та в строк.

2. Використання якісних матеріалів. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, які гарантують якість своїх матеріалів. Для утеплення фасадів ми використовуємо сучасні теплоізоляційні матеріали, які ефективно зберігають тепло та знижують витрати на опалення.

3. Індивідуальний підхід. Ми розуміємо, що кожен об'єкт має свої особливості та вимоги. Тому ми завжди працюємо індивідуально з кожним замовником, детально аналізуємо його потреби та пропонуємо оптимальні рішення.

4. Конкурентні ціни. Наші ціни на утеплення фасадів є одними з найконкурентніших на ринку. Ми завжди ставимо інтереси наших клієнтів на перше місце та намагаємося забезпечити максимально вигідні умови співпраці.

Як замовити утеплення фасаду у "ТеплоТехСтрой"?

Для замовлення утеплення фасаду, вам потрібно зв'язатися з нашими менеджерами за вказаними контактами на сайті. Ви можете надіслати запит за допомогою електронної пошти або зателефонувати до нашого офісу. Ми обговоримо всі деталі вашого проекту та надамо вам детальну інформацію про вартість та строк виконання робіт.

Замовляючи утеплення фасаду у "ТеплоТехСтрой", ви отримуєте надійного партнера, який зробить вашу будівлю більш енергоефективною та зручною для проживання. Ми гарантуємо якість виконання робіт та вчасне завершення проекту.

Не відкладайте утеплення фасаду на потім. Замовте послуги "ТеплоТехСтрой" вже сьогодні і заощаджуйте на опаленні в майбутньому!