Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду Бердянськ

Утеплення фасаду – це одна з наших основних спеціалізацій. Ми усвідомлюємо важливість добре утеплених стін для енергоефективності та комфорту вашого будинку. При цьому ми використовуємо лише перевірені матеріали та сучасні технології, щоб гарантувати високу якість робіт.

У чому переваги утеплення фасаду? Насамперед, це підвищення теплоізоляції вашого будинку. Утеплені стіни знижують проникнення холоду всередину будівлі, що дозволяє скоротити витрати на опалення. Крім того, утеплення фасаду допомагає уникнути утворення конденсату та підвищує вологостійкість стін. Це важливо для підтримки здорового мікроклімату всередині приміщень та запобігання виникненню плісняви та грибка.

Ми пропонуємо різні методи утеплення фасадів у Бердянську. Один із найбільш популярних способів утеплення пінопластом або мінеральною ватою. Ці матеріали мають гарну теплоізоляцію і легко монтуються на стіни. Крім того, вони мають відмінні звукоізоляційні властивості, що дозволяє знизити рівень шуму всередині будинку.

Наша команда професійних майстрів завжди готова допомогти вам із утепленням фасаду у Бердянську. Ми проведемо якісну діагностику вашого будинку, щоб визначити оптимальний метод утеплення та підібрати відповідні матеріали. Потім ми виконаємо роботи вчасно та з гарантією високої якості.

Не відкладайте утеплення фасаду на потім! Звертайтеся до нас, і ми зробимо ваш будинок комфортним та енергоефективним. Ми цінуємо довіру наших клієнтів і готові надати вам ідеальне рішення.