Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватних будинків виконується за допомогою утеплювачів з наступним нанесенням декоративних оздоблювальних матеріалів. Таким чином, створюється гарний зовнішній вигляд та підвищується захист фасаду від негативних природних явищ. Замовити утеплення мінватою, пінополіуретаном, піноплексом або пінопластом «під ключ» ви можете у компанії «ТеплоТехСтрой».

Чому з нами вигідно мати справу?

Отримайте неперевершені експертні послуги зовнішнього утеплення для вашого будинку чи комерційної нерухомості від провідної компанії "ТеплоТехСтрой" в Кам'янському (Дніпро). Наша команда професіоналів використовує тільки високоякісні та сертифіковані матеріали, що гарантують надійність та довговічність вашої нерухомості.

Ми пропонуємо безкоштовну консультацію та замір вашого об'єкта, щоб ми могли запропонувати вам найоптимальніше рішення з утеплення. Наша команда забезпечує:

  • гарантію на всі надані послуги - 7 років;
  • кваліфіковану роботу;
  • точне виконання робіт в зазначені терміни;
  • оплату за роботу після здачі об'єкта за фактом виконання робіт.

Ми маємо конкурентоспроможні ціни, які відповідають використаним матеріалам та методикам утеплення. Ми використовуємо найефективніші технології, розроблені на основі найбільш успішних світових практик, щоб забезпечити найвищу якість робіт.

Ми гарантуємо оперативне виконання замовлень та матеріали найвищої якості, які зберігають свої характеристики на протязі довгих років. Ви отримуєте гарантію 7 років на виконаний монтаж. Щоб дізнатися остаточну ціну на утеплення вашої нерухомості, просто зателефонуйте за вказаним на нашому сайті номером або заповніть форму зворотного зв'язку. Наші менеджери з радістю нададуть вам детальну інформацію та відповіді на ваші запитання.