Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехСтрой» виконує якісне утеплення приватних будинків у місті Біла Церква з дотриманням усіх етапів робіт і технічних норм. Зателефонуйте до наших консультантів, і вони допоможуть вам підібрати найбільш належний варіант теплоізолятора, ураховуючи особливості будівлі. Просто зараз ви можете замовити утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом або пінополіуретаном, оформивши просту заявку в режимі онлайн.

Що ми готові вам запропонувати?

Ви шукаєте відповідального, надійного та професійного майстра для утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором фасаду приватного будинку? Зупиніть свої пошуки, адже ви його вже знайшли!
Вирішивши з нами співпрацювати, ви отримаєте:
  • кваліфіковану консультацію;
  • безкоштовний огляд об’єкту та виїзд замірника;
  • швидке складання кошторису;
  • підбір правильних матеріалів та вигідної вартості утеплення;
  • гарантію на виконані роботи від 7 років;
  • високу якість матеріалів, що мають цінні властивості та ефективні характеристики.
Ціну утеплення ви можете оплачувати у розстрочку (від 2 до 6 місяців) або за допомогою кредитування (36 місяців). Компанія «ТеплоТехБуд» несе відповідальність за кожний об’єкт. Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!