Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення балкона дозволяє зберегти тепло у приміщенні та звести до мінімуму фінансові витрати на енергоспоживання. Але це можливо у тому випадку, якщо роботи виконуватимуть досвідчені фахівці компанії «ТеплоТехСтрой». У нас ви можете замовити високоякісне утеплення мінватою, пінополіуретаном, пінопластом або піноплексом.

Крім надійного закладення стиків і швів необхідно приділити увагу зовнішньому вигляду балкона, щоб він був привабливим та охайним. Ми готові виконати внутрішнє та зовнішнє утеплення пінопластом або іншим матеріалом так, щоб вам було затишно та тепло у будь-яку пору року та за будь-якої погоди.

утепление балкона

Чому саме ми?

Наша компанія пропонує доступні ціни утеплення, які підійдуть для будь-якої категорії населення Миколаїв. Кваліфікована бригада ретельно ставиться до кожного етапу роботи із самого початку і до здачі готового об'єкта, тому гарантуємо, що ви залишитеся задоволені отриманим результатом.

Ви будете приємно вражені вигідними умовами співпраці з нами та вартістю утеплення, яку ми вам запропонуємо. Не роздумуйте і просто зараз телефонуйте до наших менеджерів, і ми виконаємо замовлення оперативно, якісно і вчасно.