Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Полтава

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення квартир у Полтаві – послуга, яку пропонує компанія «ТеплоТехСтрой» своїм клієнтам. Теплоізоляція стін сприяє оптимальній температурі в кімнатах незалежно від пори року. Утеплення мінватою, піноплексом, пінопластом або пінополіуретаном знижує енерговитрати на обігрів приміщення.

Ви зможете повністю або частково відмовитись від вентиляторів, обігрівачів, радіаторів та інших електроприладів, що впливають на ціни у комунальних квитанціях. Зовнішнє утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором, захистить зовнішній бік стін від руйнування, а всередині приміщення – від виникнення грибка та плісняви.

Замовляйте утеплення у спеціалістів компанії «ТеплоТехСтрой»!

Компанія "ТеплоТехСтрой" є провідним партнером з утеплення будинків у Полтаві та області. Ми забезпечуємо високу якість виконання робіт завдяки нашим досвідченим майстрам та використанню тільки сертифікованих матеріалів високої якості.

Звертаючись до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію від наших досвідчених менеджерів та можливість відправити нашого фахівця на об'єкт для проведення всіх необхідних замірів. Ми зробимо все можливе, щоб забезпечити найкраще утеплення вашого будинку з урахуванням усіх вашіх побажань та потреб.

Ми гарантуємо якість наших послуг, тому що працюємо лише з кваліфікованими спеціалістами, дотримуємося виконання робіт у визначені терміни та здійснюємо оплату за роботу лише після здачі об'єкта за фактом виконання робіт.

Вартість наших послуг з утеплення будинків є адекватною та обґрунтованою, і формується з урахуванням типу та методики теплоізоляції, необхідності в додатковому обладнанні, вибору матеріалів тощо. Ми пропонуємо гнучку ціноутворення, щоб кожен клієнт міг знайти оптимальну пропозицію для себе.

Зробіть свій будинок більш комфортним та енергоефективним з допомогою компанії "ТеплоТехСтрой". Зверніться до нас зараз, і ми з радістю допоможемо вам з утепленням будинку!