Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Щоб лоджія стала додатковим житловим приміщенням, недостатньо лише скління, оскільки воно підвищує температуру в будинку не більше ніж на 10 градусів. Необхідно замовити утеплення балкона в компанії «ТеплоТехСтрой», яке забезпечить мікроклімат, ідентичний кімнатному, завдяки зниженню тепловтрати через стелю, підлогу та стіни.

Утеплення пінопластом, мінватою, пінополіуретаном або піноплексом забезпечить на балконі тепло, при цьому майже повністю збереже корисну площу. Наші фахівці використовують найкращі сучасні матеріали та методи встановлення, дотримуючись строків та встановлених норм. У нас найвигідніші умови співпраці та ціни утеплення.

утепление балкона

Довіртеся кваліфікованим майстрам!

Пам’ятайте, що утеплення мінватою або іншим теплоізолятором має виконувати надійний і відповідальний підрядник, інакше, ви зіткнетеся з багатьма проблемами. Неякісний монтаж може призвести до руйнування матеріалу під впливом сонячного світла та води.

Наша команда складається зі справжніх професіоналів, які понад 10 років займаються теплоізоляцією балконів. Звернувшись до нас, ви отримаєте оперативне та якісне виконання роботи, а також найвигіднішу вартість утеплення у Луцьку.