(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Наша компанія, ТеплоТехСтрой, займається професійним утепленням фасадів в місті Луцьк. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з утеплення, які задовольнять потреби будь-якого клієнта.

Незалежно від розміру вашого будинку або комерційної будівлі, наші спеціалісти забезпечать високоякісне утеплення, що збереже енергію та знизить витрати на опалення.

Ми працюємо з різними матеріалами для утеплення, включаючи пінопласт, мінеральну вату та екологічно чисті альтернативи. Наші спеціалісти володіють всіма необхідними навичками та знаннями, щоб виконати роботи на найвищому рівні якості.

Ми гарантуємо професійність, точність та вчасну виконання робіт. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в отриманні якісного та надійного утеплення фасаду вашої будівлі.

Про нас

Компанія ТеплоТехСтрой має багаторічний досвід у сфері будівництва та утеплення фасадів. Ми працюємо з різними типами будівель, включаючи житлові будинки, адміністративні будівлі, комерційні приміщення та багатоквартирні комплекси.

Наша команда складається з професіоналів, які мають знання та навички в сфері утеплення фасадів. Ми використовуємо тільки найкращі матеріали та сучасні технології, щоб забезпечити найвищу якість робіт та задоволення клієнтів. Ви можете розраховувати на нас щодо утеплення фасаду вашої будівлі згідно з усіма нормами та вимогами.

Наша мета - забезпечити комфортні та енергоефективні будівлі для наших клієнтів. Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного проекту та гарантуємо високі стандарти робіт. За результатами співпраці з нами ваш будинок буде захищений від морозів взимку та перегріву влітку.

 

Якщо ви зацікавлені у наших послугах з утеплення фасадів у Луцьку, будь ласка, зв'яжіться з нами.