Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Більшість власників квартир використовують лоджії та балкони як своєрідну комору для зберігання речей або невелику прибудову. Однак краще утеплити балкон і перетворити його на літню спальню, робочий кабінет або місце відпочинку. Там навіть можна зробити маленький садок, який стане родзинкою вашого будинку.

Компанія «ТеплоТехСтрой» готова допомогти вам зробити з лоджії повноцінну кімнату, захистивши приміщення від негативних зовнішніх факторів, підвищеної вологості та передчасної руйнації. За доступною ціною утеплення ви зможете отримати стіни, які не пропустять холодне повітря та утримають тепло.

утепление балкона

Чому саме наша компанія?

Понад 10 років ми виконуємо утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом та пінополіуретаном у Борисполі та по всіх містах України. Маємо великий досвід роботи із замовленнями різного ступеню складності, тому для нас не існує неможливих завдань.

Якщо хочете замовити утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором у професіоналів, тоді просто зараз телефонуйте до наших менеджерів. Наші висококваліфіковані майстри з радістю допоможуть у реалізації ваших бажань та ідей. Пропонуємо оперативне виконання замовлення та вигідні ціни утеплення.