(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду є важливою процедурою для того, щоб зберегти тепло у приміщенні і захистити будівлю від негативного впливу навколишнього середовища. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали, що дозволяють досягти найвищої ефективності утеплення. Завдяки цьому ваша нерухомість буде теплою, затишною та зменшиться споживання енергії на опалення.

Наша команда спеціалістів забезпечить професійне та якісне виконання усіх робіт з утеплення фасаду. Ми виконаємо комплексну оцінку стану фасаду, підберемо оптимальні матеріали та технології для вашого об'єкту та забезпечимо їх установку з дотриманням всіх будівельних норм та стандартів.

Ми пропонуємо широкий вибір матеріалів для утеплення фасаду, включаючи мінеральну вату, екструдований пінополістирол (XPS), пінопласт (EPS) та інші. Ми підберемо найкращий варіант для вашого об'єкту з урахуванням його особливостей та бюджету.

Наша компанія має великий досвід роботи з утепленням фасадів різних типів будівель, включаючи житлові будинки, офісні приміщення, торгові центри та інші. Ми гарантуємо високу якість робіт та своєчасне їх виконання.

Якщо ви шукаєте надійну компанію з утеплення фасаду в Києві, звертайтеся до нас. Ми з радістю відповімо на всі ваші питання, проконсультуємо щодо оптимального варіанту утеплення та надамо вам детальну інформацію про наші послуги та портфоліо робіт.

Звертайтеся до професіоналів, які знають, як зробити утеплення фасаду надійним та ефективним. Ми гарантуємо якість та задоволення від нашої роботи!