Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Для збільшення квадратних метрів житлової площі власники квартир перетворюють лоджії та балкони у окрему кімнату або з'єднують їх із залою чи кухнею. Щоб створити справді житлове приміщення, необхідно утеплити балкон.

Така послуга актуальна в усіх регіонах України, у тому числі й у Кременчуці. Замовити утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном або піноплексом можна в компанії «ТеплоТехСтрой». Просто заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте нашим менеджерам.

утепление балкона

Внутрішнє чи зовнішнє утеплення?

Зовнішнє утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором вважається більш практичним, оскільки повністю зберігає корисний простір приміщення, запобігає появі конденсату, чого не можна сказати про внутрішній спосіб, який нерідко призводить до осідання вологи на стінах та склі.

Вартість утеплення доступна для кожного та окупається затишком і теплом, які отримує замовник. Всі роботи будуть виконуватися досвідченими промисловими альпіністами, які володіють необхідними знаннями та практикою. Ціни утеплення формуються з урахуванням виду утеплювача, його кількості, обсягу робіт, поверховості квартири та ін.