Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 від 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 від 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  від 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  від 500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  від 500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 300 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення пінопластом від компанії - ТеплоТехСтрой

ТеплоТехСтрой - провідна компанія, що спеціалізується на утепленні будівель пінопластом. З більш ніж 10-річним досвідом у галузі, ми забезпечуємо якісне та надійне утеплення будь-яких об'єктів.

Переваги утеплення пінопластом

Утеплення пінопластом має безліч переваг, що робить його найпопулярнішим матеріалом для ізоляції будівель. Основні переваги утеплення пінопластом:

  • Висока теплоізоляція: пінопласт є одним з найкращих матеріалів для утеплення, забезпечуючи ефективну теплоізоляцію будівель.
  • Економічність: у порівнянні з іншими матеріалами для утеплення, пінопласт є більш доступним за ціною, що дозволяє зекономити кошти при будівництві чи ремонті.
  • Швидкість установки: встановлення пінопласту є швидким та простим процесом, що дозволяє зменшити трудомісткість робіт та скоротити строк будівництва.
  • Екологічність: пінопласт виготовляється з натуральних матеріалів та не має шкідливого впливу на навколишнє середовище.
  • Довговічність: з правильним утепленням пінопластом, будівлі зберігають тепло на довгі роки, що дозволяє скоротити витрати на опалення та кондиціонування повітря.

Наші послуги

ТеплоТехСтрой пропонує повний спектр послуг з утеплення будівель пінопластом. Наші кваліфіковані спеціалісти здійснюють:

  1. Підготовчі роботи: підготовка поверхні до утеплення, зняття старого шару ізоляції, попередня обробка поверхні.
  2. Зачищення та монтаж пінопласту: установка пінопласту на поверхню, правильне зачищення та фіксація.
  3. Монтаж додаткових елементів: встановлення каркасу, накладання декоративного шару, установка водостічних систем та інших додаткових елементів.
  4. Завершальні роботи: фарбування, грунтування, виправлення дефектів, встановлення фасадного матеріалу.

За роки роботи ми успішно втеплили безліч будівель різного призначення: житлові будинки, офісні приміщення, підприємства, склади, громадські споруди та багато іншого. Ми завжди ставимо себе в розряд професіоналів та намагаємося надати нашим клієнтам найкраще утеплення, що гарантує комфорт та енергоефективність будівлі.

Для отримання додаткової інформації та замовлення послуги утеплення пінопластом, будь ласка, зв'яжіться з нами.