Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехСтрой» виконує утеплення приватних будинків у Хмельницькому та по всіх містах України. Гарантуємо, ви залишитеся задоволені отриманим результатом, оскільки наші професіонали підходять до поставлених задач грамотно та відповідально.

Утеплення мінватою, пінополіуретаном, піноплексом та пінопластом здійснюється відповідно до необхідних норм. Ми повністю дотримуємося умов договору, застосовуючи тільки якісні матеріали та найкраще обладнання. Уточнити вартість утеплення можна на нашому сайті. Отримати повну консультацію ви можете у наших менеджерів у телефонному режимі. Фахівці розрахують ціну утеплення, враховуючи обрані матеріали та площу об'єкта.

Утеплення будинку «під ключ»

За необхідності наші фахівці розрахують ціну утеплення, враховуючи обрані матеріали та площу об'єкта. Також ви можете на порталі залишити свою заявку, яка буде розглянута у найкоротші строки.

Надаємо безкоштовний виїзд замірника, кредит на 36 місяців, розстрочку від 2 до 6 місяців, гарантію на 5 років. Пам'ятайте, що якість утеплення пінопластом або іншим утеплювачем безпосередньо залежить від професіоналізму підрядника.