(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Шукаєте компанію, яка надасть якісні та надійні послуги з утеплення фасадів у Житомирі та області? Тоді ви потрапили за адресою! Компанія "ТеплоТехСтрой" є провідним фахівцем в цій галузі з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією.

Чому обрати нас?

Утеплення фасадів - це серйозна і відповідальна справа, тому ви повинні довіряти її тільки професіоналам. Компанія "ТеплоТехСтрой" пропонує найкращі рішення та гарантує виконання робіт на високому рівні. Ось декілька переваг, якими ми відзначаємось:

  • Досвід та компетенція. Наша команда складається з добре підготовлених фахівців, кожен з яких має великий досвід у галузі утеплення фасадів.
  • Якість матеріалів. Ми використовуємо тільки провідні бренди матеріалів, які гарантують тривалий термін служби і відмінну теплоізоляцію.
  • Індивідуальний підхід. Кожен об'єкт - унікальний, тому ми розробляємо пропозицію, яка відповідає вимогам та потребам кожного клієнта.
  • Гарантія. Ми надаємо гарантію на виконані роботи, щоб ви мали повну впевненість у якості наших послуг.

Наші послуги

Компанія "ТеплоТехСтрой" пропонує повний комплекс послуг з утеплення фасадів будь-яких об'єктів у Житомирі та області. Ми готові виконати наступні види робіт:

  • Нанесення утеплювача. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали для максимально ефективного утеплення вашого фасаду.
  • Монтаж системи вентиляції. Вентиляція - важлива складова утеплення фасаду, і ми допоможемо вам правильно й ефективно встановити систему вентиляції.
  • Фінішне оздоблення. Ми забезпечуємо повний цикл робіт, включаючи фінішне оздоблення фасаду за вашими бажаннями і вимогами.

 

Якщо вам потрібно утеплення фасаду в Житомирі, звертайтесь до компанії "ТеплоТехСтрой". Ми гарантуємо вам якісне та професійне виконання робіт, найкращі матеріали та конкурентоспроможні ціни. Наші контактні дані вказані на сайті. Ми раді будь-яким запитанням та готові надати консультацію. Звертайтесь до надійних фахівців - обирайте "ТеплоТехСтрой"!