(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

Утеплення квартир – відмінний спосіб за доступною вартістю створити у приміщенні ідеальний мікроклімат та суттєво знизити витрати на електроенергію. Звичайно, для утеплення стін, щоб досягти ефективного результату, виконання роботи варто довірити досвідченим фахівцям. Професійна бригада майстрів "ТеплоТехСтрой", оперативно виконає утеплення пінопластом стін квартири, використовуючи якісні матеріали та спеціалізовані інструменти.

Утеплення будинку – це не просто «каприз» власника, а вимушена потреба, оскільки тарифи на електроенергію та газ постійно зростають. Утеплення підлоги, утеплення стелі, фундаменту, цоколя, підвалу, стін та покрівлі можна до 80% мінімізувати втрати тепла. Щоб досягти максимально високих показників енергозбереження при утепленні фасаду, необхідно виконати якісну установку теплоізоляційних матеріалів і, звичайно, правильно їх підібрати. Також не забуваємо, що утеплення дерев'яного будинку, утеплення каркасного будинку, утеплення цегляного будинку є інвестицією, яка додасть Вашій оселі велику вартість та естетичну привабливість на ринку.

Утеплений балкон або утеплення лоджія стане додатковим корисним місцем. Їх можна використовувати як затишну домашню альтанку, місця відпочинку, вирощуючи кімнатних квітів або комори. Ну, а якщо "включити" фантазію та придумати оригінальний дизайн, то теплий балкон стане ще однією кімнатою.

Природно, вимоги до утеплення житлових приміщень більш суворі, ніж теплоізоляції металевого гаража або цегляного гаража. Якщо у першому випадку небажано виконувати внутрішню теплоізоляцію стін, то у другому – вона нерідко є єдиним реальним та ефективним варіантом для утеплення гаража.

Оскільки коли конструкція знаходиться впритул з іншими гаражами, зовнішнє утеплення не підходить. Крім цього, деякі варіації споруд вимагають подвійної теплоізоляції, наприклад, виготовлені з металу. Звісно, ​​при внутрішньому утепленні корисний простір може зменшитися.

Процес утеплення горища та утеплення даху є непростим завданням, виконати яке можна лише маючи відповідні навички та знання. Для утеплення мансарди також важливим є правильний вибір теплоізолюючого матеріалу, здатного захистити будівлю від холоду та знизити майбутні витрати на комунальні послуги.

Адже прогріте повітря перш за все піднімається догори, а неякісно утеплене горище і дах можуть випускати його назовні. Щоб даремно не витратити свої «кровні» на покупку невідповідних утеплювачів і не займатися виконанням роботи, особливо якщо не знаєте нюанси технологій, краще довіртеся фахівцям компанії «ТеплоТехСтрой».

Відсутність теплоізоляції призводить до того, що через зовнішні стіни будинку виходить близько 40% тепла, а через підземну частину – приблизно 10%. Тому важливість утеплення підвалу та утеплення цоколя цілком очевидна. Проте справа стосується не лише теплової втрати. Щоб отримати ефективний та довговічний результат, недостатньо купити будь-який теплоізоляційний матеріал, тут потрібний спеціальний утеплювач, стійкий до підвищеної вологості.