Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

Утеплення квартир – відмінний спосіб за доступною вартістю створити у приміщенні ідеальний мікроклімат та суттєво знизити витрати на електроенергію. Звичайно, для  утеплення стін, щоб досягти ефективного результату, виконання роботи варто довірити досвідченим фахівцям. Професійна бригада майстрів "ТеплоТехБуд", оперативно виконає  утеплення пінопластом стін квартири, використовуючи якісні матеріали та спеціалізовані інструменти.

Утеплення будинку – це не просто «каприз» власника, а вимушена потреба, оскільки тарифи на електроенергію і газ постійно зростають.  a href="/utepleniye/utepleniye-potolka">утеплення стелі, фундаменту, цоколя, підвалу, стін та покрівлі можна до 80% мінімізувати втрати тепла. Щоб досягти максимально високих показників енергозбереження при  утепленні фасаду, необхідно виконати якісну установку теплоізоляційних матеріалів та звичайно ж, правильно їх підібрати. Також не забуваємо, що  утеплення будинку  є інвестицією, яка додасть Вашому будинку велику вартість та естетичну привабливість на ринку.

Утеплений балкон або утеплення лоджія стане додатковим корисним простором. Їх можна використовувати як затишну домашню альтанку, місця відпочинку, вирощуючи кімнатних квітів або комори. Ну а якщо «включити» фантазію та придумати оригінальний дизайн, то теплий балкон стане ще однією кімнатою.

Звичайно, вимоги до утеплення житлових приміщень суворіші, ніж до теплоізоляції металевого гаража або < /span>цегляного гаража. Якщо в першому випадку небажано виконувати внутрішню теплоізоляцію стін, то в другому – вона нерідко є єдиним реальним та ефективним варіантом для утеплення гаража.

Оскільки конструкція знаходиться впритул з іншими гаражами, зовнішнє утеплення не підходить. Крім цього, деякі варіації споруд вимагають подвійної теплоізоляції, наприклад, виготовлені з металу. Звичайно, при внутрішньому утепленні корисний простір може зменшитися.

Процес утеплення горища і< span> утеплення даху є непростим завданням, виконати яке можна тільки маючи відповідні навички та знання. Також важливим є правильний вибір теплоізолюючого матеріалу, здатного захистити будівлю від холоду та знизити майбутні витрати на комунальні послуги.

Адже прогріте повітря, перш за все, піднімається догори, а неякісно утеплене горище і дах можуть випускати його назовні. Щоб даремно не витратити свої &крові» на покупку невідповідних утеплювачів і особисто не займатися виконанням роботи, особливо якщо не знаєте нюанси технологій, краще довіртеся фахівцям компанії «ТеплоТехБуд».

Відсутність теплоізоляції призводить до того, що через зовнішні стіни будівлі виходить близько 40% тепла, а крізь підземну частину – приблизно 10%. Тому важливість  утеплення підвалу і  утеплення цоколя цілком очевидна. Проте справа стосується не лише теплової втрати. Щоб отримати ефективний та довговічний результат, недостатньо купити будь-який теплоізоляційний матеріал, тут потрібен спеціальний утеплювач, стійкий до підвищеної вологості.