Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Київ

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Якщо ви зацікавлені у якісному та професійному утепленні квартири в Київі, тоді до ваших послуг компанія «ТеплоТехСтрой». Наша команда досвідчених майстрів працює по всій території України, виконуючи свою роботу на всі 100% і пропонуючи доступну вартість утеплення.

Переваги співпраці з «ТеплоТехСтрой»

Наша компанія - це гарантія якості та надійності в утепленні будь-яких об'єктів у місті Києві. Ми використовуємо тільки найкращі теплоізоляційні матеріали, такі як пінопласт, мінеральна вата, піноплекс та пінополістірол, які мають підвищені експлуатаційні характеристики та довговічність. Завдяки нашій передовій технології, ми забезпечуємо якісне та практичне утеплення пінопластом та іншими матеріалами, що відповідають світовим стандартам. Наші менеджери завжди на зв'язку із замовником, щоб допомогти обрати оптимальну теплоізоляцію для вашого об'єкту, а наш замірник виїде на об'єкт безкоштовно.

Ми гарантуємо, що при замовленні послуг у нас ви отримаєте якісне та професійне обслуговування. Наші досвідчені майстри завжди дотримуються вимог та стандартів якості при виконанні робіт. Ми гарантуємо результат, який буде відповідати вашим очікуванням та задовольнити найвибагливіших замовників. Ще один приємний бонус - оплата послуг проводиться тільки після завершення робіт. А для того, щоб дізнатися більше про ціну нашого утеплення, ви можете зайти на наш сайт та зв'язатися з нашим консультантом, який проінформує вас про ціни на утеплення мінватою, піноплексом та іншими матеріалами за 1 кв/м і складе кошторис на майбутні роботи.

Крім того, ми готові надати наші послуги з утеплення не тільки в місті Києві, але й в київській област