Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія «ТеплоТехСтрой» більше 10 років спеціалізується на утепленні балконів у Запоріжжі та по всій Україні. Наша команда кваліфікованих фахівців гарантує високу якість та розумні ціни утеплення. Маємо багаторічний досвід та практику, використовуємо виключно висококласні теплоізоляційні матеріали з необхідними ліцензіями та сертифікатами.

утепление балкона

Зовнішнє або внутрішнє утеплення? Яке обрати?

Відповідно до фізичних законів зовнішнє утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом забезпечує більш ефективний захист приміщення від теплових втрат. Також ззовні встановлені утеплювачі зберігають корисне місце, тоді як внутрішній метод зменшує його мінімум на 10 см.

Зовнішнє утеплення пінопластом або іншим матеріалом нерідко поєднується з обшивкою сайдингом або профнастилами. Внутрішній метод коштує дешевше, оскільки робочий процес більш простий і не вимагає залучення промислових альпіністів. Тут кожен клієнт вибирає самостійно, що для нього краще. Хоч вартість утеплення і відрізняється, але ефективність практично однакова.