Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Суми

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення квартир у Сумах потребує спеціальних знань та навичок, яким володіють майстри компанії «ТеплоТехСтрой». Пам’ятайте, що тільки правильно підібраний матеріал та дотримання правил установки гарантують отримання бажаного результату. Отримати професійну консультацію та дізнатися вартість утеплення ви можете у наших менеджерів.

Чому ми найкращі у своїй справі?

  • По-перше, ми пропонуємо клієнтам найкращі теплоізоляційні матеріали. В нас ви можете замовити утеплення пінопластом, мінватою, пінополіуретаном або піноплексом.
  • По-друге, наші майстри виконують роботу чітко у погоджені строки, дотримуючись усіх нормативів утеплення мінватою та іншим теплоізолятором.
  • По-третє, надаємо гарантію до 5 років.
  • По-четверте, наш замірник повністю безкоштовно вирушить на ваш об’єкт і зробить усі необхідні заміри.
Не маєте можливості сплатити ціну утеплення одним платежем? Жодних проблем! Адже ви можете оформити кредит на 36 місяців або взяти розстрочку від 2 до 6 місяців. Погодьтеся, це дуже зручно та вигідно. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому створили комфортні умови співпраці. Телефонуйте до нас просто зараз або оформлюйте заявку в режимі онлайн.