Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Балкон є найскладнішою частиною квартири, яка особливо «потребує» надійного утеплення. Для цього використовується теплоізоляційний матеріал, який наноситься ззовні бетонної плити. Якість утеплення балкона в Харкові та будь-якому іншому місті України безпосередньо залежить від професіоналізму підрядника. Тому краще відразу звернутися до компанії «ТеплоТехСтрой».

утепление балкона

У нас найкращі теплоізлятори та найкваліфікованіші майстри!

Наша команда використовує у роботі різні види матеріалів для ізоляції стін, від виду яких залежить вартість утеплення.

  • Утеплення пінопластом – перевірений часом утеплювач, який відрізняється простотою монтажу, низькою ціною, легкістю, адже на 98% складається з повітря, відмінними теплоізоляційними характеристиками.
  • Утеплення мінватою – найдорожчий варіант, який цілком виправдовує свою вартість, оскільки відноситься до негорючих матеріалів. Також має підвищену біологічну стійкість, негігроскопічність, звуко- і теплоізоляції.

Також ви можете замовити за вигідною ціною утеплення піноплексом та пінополіуретаном. За додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів.