Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Бориспіль

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Тарифи за енергопостачання та опалення постійно підвищуються, тож виникає логічне питання: «як знизити витрати?». Відповідь дуже проста – звернутися до послуг компанії «ТеплоТехСтрой» і замовити утеплення квартири у Борисполі! Таким чином, ви зекономите кошти за комунальні послуги і будете насолоджуватися комфортною температурою у приміщенні незалежно від погоди за вікном.

Чому ми найкращі у своїй справі?

Наша команда досвідчених спеціалістів виконує якісне утеплення пінопластом, мінватою, піноплексом і пінополіуретаном, застосовуючи передові технології. Всім матеріалам притаманна пожежобезпека та відмінні функціональні характеристики.

Команда «ТеплоТехСтрой» працює за принципом – надійно, якісно та оперативно. Замовивши у нас утеплення мінватою або іншим теплоізоляційним матеріалом, ви гарантовано отримаєте такі привілеї:
  • швидку установку утеплюючого шару, який за роки експлуатації не втратить своїх цінних властивостей;

  • 5 років гарантії на виконані роботи;

  • вартість утеплення ви можете дізнатися у наших консультантів, які на зв’язку 24/7;

  • сплачуйте послуги за фактом виконання всіх робіт.

Ціна утеплення залежить від його типу, об’єму майбутніх робіт, необхідності у додатковому оснащенні, обладнанні або залученні промислових альпіністів. Просто зараз оформлюйте заявку або замовляйте дзвінок, і наші менеджери незабаром з вами зв’яжуться.