Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Бердянськ

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення квартири має проводитися через появу плісняви та грибка на стелі та стінах. Компанія «ТеплоТехСтрой» допоможе захистити від корозії каркас будівлі та стіни від передчасного руйнування, вирішити проблему з підвищеною вологістю та продовжити експлуатаційний строк споруди. У нас можливо замовити утеплення мінватою, піноплексом, пінопластом та пінополіуретаном в Бердянську.

Висока якість та доступні розцінки

Ціна утеплення має бути основним критерієм вибору підрядника. Роботи мають виконуватися не найдорожчими, а професійними майстрами. Саме з таких робітників, які пройшли спеціальне навчання, складається наша команда.
Утеплення пінопластом, мінватою, піноплексом і пінополіуретаном виконується за продуманою ретельно схемою, яка створена з урахуванням усіх нюансів, що гарантують відмінну якість виконаних робіт.
Завдяки високому рівню кваліфікації та великому досвіду роботи наші майстри готові оперативно виконати будь-які поставлені перед ними завдання. Дізнатись вартість утеплення, замовити послугу або отримати консультацію ви можете у наших менеджерів у телефонному режимі.