Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія ТеплоТехБуд пропонує професійні послуги з утеплення фасадів у Хмельницькому та області.

Ми використовуємо сучасні технології та якісні матеріали, щоб гарантувати високу ефективність утеплення та довговічність вашого фасаду. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи та готові втілити ваші ідеї в реальність.

Утеплення фасаду - важливе завдання, яке дозволяє знизити енерговитрати на опалення будівлі, захистити її від вологи та покращити зовнішній вигляд. Ми надаємо комплексні рішення, що включають вибір оптимальних матеріалів та монтаж.

Переваги утеплення фасаду з ТеплоТехБуд

  • Використання сучасних та перевірених матеріалів, що забезпечують надійне утеплення
  • Дослідні фахівці, які якісно та швидко виконують роботу
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його побажання та бюджет
  • Гарантія на виконані роботи та використані матеріали
  • Конкурентні ціни та акції для постійних клієнтів

Процес утеплення фасаду

Перед початком робіт наш спеціаліст проведе огляд вашої будівлі для визначення необхідного обсягу робіт та вибору матеріалів. Ми з урахуванням ваших переваг та бюджету запропонуємо оптимальне рішення.

Після цього розпочнеться безпосереднє утеплення фасаду. Ми виробляємо ґрунтовку поверхні, укладання утеплювача та нанесення захисного покриття. При необхідності проводимо додаткові роботи з гідроізоляції та оштукатурювання.

В результаті ви отримуєте чудово утеплений фасад, який допоможе вам заощадити на енерговитратах та підвищити комфорт усередині приміщень.

 

Хочете утеплити фасад у Хмельницькому? Телефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті. Ми з радістю відповімо на ваші запитання та допоможемо вам зробити правильний вибір.