Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія «ТеплоТехСтрой» - команда професіоналів із багаторічним досвідом, які виконують утеплення приватних будинків у Мелітополі та по всій Україні. Реалізовані нами фасади є своєрідною візитною карткою, завдяки якій кожен клієнт може особисто переконатися у високому рівні якості виконаних робіт. Утеплення мінватою, піноплексом, пінопластом або пінополіуретаном проводиться не шаблонно, а виключно за індивідуальним підходом до кожного об'єкта та замовника.

У нас ви можете замовити будь-які види утеплення пінопластом або іншим утеплювачем. Ми використовуємо тільки вузькопрофільні сертифіковані інструменти та найкращі будівельні матеріали. Дізнатися ціни утеплення приватних будинків ви можете у наших менеджерів за вказаним на сайті номером. Бажаєте розпочати співпрацю? 

Тоді заповнюйте онлайн заявку, і ми розглянемо її в найкоротші строки. Наші спеціалісти зв'яжуться з вами, щоб уточнити всі нюанси. Вартість утеплення озвучать після виїзду замірника на об'єкт. До речі, послуга абсолютно безкоштовна. Довірте свої рідні стіни справжнім майстрам, щоб ваш будинок зігрівав будь-якої пори року.