Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Кривий Ріг

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Зовнішнє утеплення квартири необхідно для запобігання проблем, пов’язаних з підвищенням вологості, утворенням грибка, промерзанням тощо, які особливо актуальні взимку. Це найкращий спосіб боротьби зі зниженням температури у приміщенні та холодом, що потрапляє ззовні. При цьому ціни утеплення знаходяться на доступному рівні!

Довіртеся кваліфікованим майстрам!

Компанія "ТеплоТехСтрой" є провідним партнером у сфері утеплення будинків в Кривому Розі та області. Наші висококваліфіковані майстри використовують тільки сертифіковані матеріали високої якості та гарантують довготривалу якість всіх виконаних робіт.

Ми розуміємо, наскільки важливо для вас мати комфортні умови проживання, тому пропонуємо безкоштовну консультацію наших менеджерів та можливість відправити фахівця на об'єкт для проведення всіх необхідних замірів.

Наші кваліфіковані спеціалісти дотримуються виконання робіт у визначені терміни та гарантують якість робіт. Ми здійснюємо оплату за роботу лише після здачі об'єкта за фактом виконання робіт.

Ми пропонуємо адекватну та обґрунтовану ціну на наші послуги з утеплення будинків, з урахуванням типу та методики теплоізоляції, необхідності в додатковому обладнанні, вибору матеріалів та інших факторів.

Зверніться до нас, і ми забезпечимо ефективне утеплення вашого будинку, щоб ви могли насолоджуватися комфортними умовами проживання вже сьогодні!