Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватних будинків є затребуваною та актуальною послугою в компанії «ТеплоТехСтрой». Її популярність обумовлена насамперед стрімким та постійним підвищенням вартості енергоресурсів. Щоб знизити споживання електрики та газу, що використовуються для опалення приміщень, на 60-70%, потрібно замовити утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом у наших фахівців.

Чому "ТеплоТехСтрой"?

Замовляйте професійні послуги зовнішнього утеплення будинку від надійної компанії "ТеплоТехСтрой" у Львові. Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, які використовують тільки якісні та сертифіковані матеріали для забезпечення максимальної ефективності теплоізоляції вашого будинку.

Ми починаємо з безкоштовної консультації та заміру об'єкта, щоб забезпечити виконання робіт на найвищому рівні. Ми гарантуємо якість наших послуг та надаємо гарантію на всі виконані роботи протягом 7 років.

Ми знаємо, наскільки важливо вам енергоефективність вашого будинку, тому ми ретельно виконуємо роботу у повному обсязі та в оговорені терміни. Ми також пропонуємо оплату за роботу після здачі об'єкта за фактом виконання робіт, що забезпечує вам спокій та надійність.

Наші ціни є адекватними та обґрунтованими і враховують тип та методику теплоізоляції, необхідність в додатковому обладнанні, вибір матеріалів тощо.

Робіть свій будинок комфортним та енергоефективним разом з експертами від "ТеплоТехСтрой". Зв'яжіться з нами вже сьогодні, щоб розпочати роботу над вашим проектом!