Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія «ТеплоТехСтрой» пропонує утеплення балконів у місті Бровари. Замовити професійні послуги ви можете у наших досвідчених майстрів, які мають багаторічну практику та високу кваліфікацію. Утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном або піноплексом є у наших клієнтів затребуваною послугою, яка дозволяє у найкоротші строки створити готове для проживання додаткове приміщення.

утепление балкона

Замовляйте за вигідною вартістю утеплення балкона у наших фахівців, і вони складуть попередній перелік робіт, підберуть відповідні матеріали з огляду на ваші фінансові можливості та побажання. Також вони проведуть оцінку стану контрукції, а за необхідності зміцнять парапет і основу.

Наш замірник безкоштовно вирушить на об'єкт для отримання необхідних замірів, за якими складається кошторис. Фахівці почнуть утеплення пінопластом або іншим утеплювачем після укладання договору. Вартість утеплення ви оплачуєте після завершення проєкту одним платежем або оформлюєте кредит на 36 місяців чи розстрочку від 2 до 6 місяців. Надаємо гарантію на 5 років на всі виконані нами роботи.