Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду у Вишневому

Ми є провідною компанією, що спеціалізується на професійному утепленні фасадів будь-якої складності. Наша команда досвідчених фахівців пропонує комплексні рішення щодо утеплення фасадів у житлових будинках та комерційних об'єктах.

Утеплення фасаду є важливою складовою енергоефективності будівлі. Воно дозволяє знизити втрати тепла, покращити звукоізоляцію, захистити від негативного впливу зовнішнього середовища та покращити зовнішній вигляд будівлі.

Переваги утеплення фасаду включають:

  • утеплення фасаду дозволяє суттєво знизити витрати на опалення в холодну пору року.
  • утеплення фасаду сприяє підтримці комфортної температури всередині будівлі.
  • утеплення фасаду запобігає негативному впливу зовнішнього середовища, запобігаючи появі тріщин, плісняви та грибка.
  • утеплення фасаду дозволяє знизити шум з вулиці, створюючи комфортнішу обстановку всередині приміщень.
  • утеплення фасаду може бути виконане з використанням різних оздоблювальних матеріалів, що дозволяють змінити зовнішній вигляд будівлі та надати йому нового стилю.

Професійне утеплення фасадів у Вишневому

Компанія ТеплоТехБуд пропонує широкий спектр послуг з утеплення фасадів у місті Вишневе. Ми працюємо як із приватними власниками житлових будинків, так і з комерційними організаціями. Наша команда фахівців має багаторічний досвід роботи та готова запропонувати вам найкращі рішення для утеплення фасаду вашого об'єкту.

Ми пропонуємо використання сучасних та високоякісних теплоізоляційних матеріалів, а також професійне обладнання, що забезпечує якісне виконання всіх робіт. У нас ви можете замовити утеплення фасаду будь-якого типу та складності, включаючи багатоповерхові будинки, котеджі, офісні будинки та інші об'єкти.

Наша компанія гарантує якість виконання робіт, дотримання термінів та доступні ціни. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуючи його потреби та бюджет.

 

Якщо ви зацікавлені в утепленні фасаду у місті Вишневе, зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації та консультації!