(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду в Вишневом від компанії - ТеплоТехСтрой'

Компанія 'ТеплоТехСтрой' пропонує послуги з утеплення фасадів у місті Вишневе та його околицях. Ми спеціалізуємося на роботах з теплоізоляції та реконструкції будівель з метою підвищення їх енергоефективності та зменшення витрат на опалення.

Утеплення фасаду є важливим етапом у будівництві та ремонті будинку, оскільки значно впливає на його теплозбереження та комфорт проживання. Ми використовуємо сучасні матеріали та технології, що забезпечують ефективну і тривалу ізоляцію фасаду.

Наші фахівці мають багаторічний досвід у сфері утеплення фасадів та гарантують високу якість виконання робіт. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та визначаємо оптимальні методи утеплення, враховуючи особливості будівлі, бюджет та вимоги замовника.

Наша компанія пропонує різні види утеплення фасадів, включаючи:

  • Мінеральна вата. Цей матеріал володіє високою теплоізоляційною здатністю та стійкістю до вологи. Він легкий, екологічно чистий та досить доступний за ціною.
  • Екструдований пінопласт. Цей матеріал має високу механічну міцність та добре витримує вплив негативних факторів довкілля. Він забезпечує хорошу теплоізоляцію при невеликій товщині шару.
  • Мінеральна теплоізоляційна штукатурка. Цей матеріал поєднує функції утеплення та оздоблення фасаду. Він має високу адгезію до будівельних матеріалів та забезпечує довговічну ізоляцію.

У процесі утеплення фасаду ми дотримуємося всіх необхідних технологічних норм та використовуємо сучасне обладнання. Ми гарантуємо якісне та вчасне виконання робіт з утеплення та обов'язково враховуємо всі побажання клієнта.

Замовити утеплення фасаду у Вишневому від компанії 'ТеплоТехСтрой' можна зателефонувавши за номером, вказаним на нашому веб-сайті. Наші менеджери з радістю відповідатимуть на всі ваші запитання та дадуть необхідну консультацію. Ми гарантуємо високу якість робіт та надійний результат.