Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватних будинків ззовні необхідне, перш за все, задля зниження витрат за світло і газ, або інші джерела отримання теплової енергії. Щоб запобігти появі плісняви, вогкості та промерзання стін, неприємного запаху та почорніння на стелі та у кутах, варто замовити утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом або пінополіуретаном у компанії «ТеплоТехСтрой».

Для чого утеплювати стіни приватного будинку?

По-перше, всілякі грибки та пліснява виглядають не просто неестетично, а й завдають чималої шкоди здоров'ю людини. По-друге, утеплення пінопластом або іншим утеплювачем створить «непридатні» умови для їхньої життєдіяльності. Крім цього, теплоізоляція у Нікополі допомагає вирішити безліч питань:

  • зберігається комфортний мікроклімат та температура;
  • знижуються витрати на комунальні послуги та швидко окупається вартість утеплення;
  • забезпечується надійний захист конструкції від дії зовнішнього середовища;
  • підвищується тепло- та звукоізоляція.

У нас ви можете розбити ціну утеплення на кілька платежів, оформивши кредит на 36 місяців або розстрочку (від 2 до 6 місяців). Є питання? Тоді зв'яжіться з нашими консультантами просто зараз.