Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Лоджія та балкон є найуразливішими місцями, які зазнають негативних зовнішніх факторів. До них відносяться: талий сніг, дощ та інші подразники, які проникаючи у дрібні отвори та щілини, сприяють появі грибка та плісняви. Найпрактичніший спосіб вирішення проблеми – утеплення балкона від компанії «ТеплоТехСтрой».

утепление балкона

У чому полягає ефективність утеплення?

Утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном або піноплексом закриває всі, навіть незначні, отвори та тріщини, що знаходяться між металопластиковим вікном та стіною. Також виконується герметизація панельних швів.

Таким чином, утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором забезпечує стіні додатковий захист від погодних «примх». У прилеглій до балкона кімнаті зберігатиметься більший відсоток тепла, а ви забудете, що таке пліснява та грибок.

Наші фахівці готові реалізувати за вигідною вартістю утеплення вашого балкона у Кропивницькому, використовуючи високоякісні матеріали від перевірених виробників. Ознайомитись із цінами утеплення ви можете на сайті або зателефонувавши до наших менеджерів за вказаним номером.