Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення балкона в місті Рівне від компанії «ТеплоТехСтрой» є оперативно виконаною роботою на вищому рівні якості з використанням найкращих матеріалів та сучасних технологій. Пропонуємо доступні ціни утеплення та можливість створити у приміщенні комфортну температуру та мікроклімат.

утепление балкона

Тільки ефективні теплоізоляційні матеріали!

Наша команда досвідчених фахівців використовує у роботі продукцію від перевірених брендів та готова запропонувати наступні послуги:

  • утеплення мінватою – дозволяє досягти 100% бажаного результату, оскільки матеріал не вбирає вологу та пари, забезпечує підвищені ізолюючі властивості, не зазнає пошкодження гризунами;
  • утеплення пінопластом – пористий утеплювач із відмінними теплоізоляційними властивостями. Захищає від вуличного шуму, легко розрізається, легкий та недорогий.

Також ви можете замовити за невисокою вартістю утеплення пінополіуретаном або піноплексом. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте можливість оформлення кредиту на 36 місяців або розстрочки від 2 до 6 місяців, гарантію на 5 років, безкоштовний виїзд замірника, досвідчених майстрів, які приділяють увагу навіть незначним деталям.