Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватного будинку в місті Вишневе складається з комплексу будівельних робіт, що дозволяють підвищити комфорт проживання, вплинути на енергозбереження, захистити стіни від вогкості, зробити фасад більш привабливим та ін. Незалежно від того, який вік вашого будинку, вам обов’язково треба замовити утеплення пінопластом, мінватою, пінополіуретаном або піноплексом у компанії «ТеплоТехСтрой». Адже краще захистити споруду зазделегідь, аніж потім боротися з наслідками.

Переваги співпраці з «ТеплоТехСтрой»

У нас ви можете замовити внутрішнє та зовнішнє утеплення мінватою, пінополіуретаном, піноплексом та пінопластом, яке ми виконаємо якісно та у встановлений строк. Також ви автоматично отримаєте наступні привілеї:
  • вигідну вартість утеплення;
  • гарантію строком на 5 років;
  • кредит до 36 місяців або розстрочку від 2 до 6 місяців;
  • консультування цілодобово 24/7;
  • можливість оплати за послуги після здачі об’єкту.
Вас цікавить ціна утеплення фасаду приватного будинку та інші моменти щодо теплоізоляції? Тоді просто зараз залиште онлайн-заявку або зв’яжіться з нашими менеджерами у телефонному режимі для отримання професійної консультації.