Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Харків

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехСтрой» - команда досвідчених майстрів, що займаються утепленням квартир у місті Харків та по всій Україні. Наші профільні спеціалісти у стислі строки готові на найвищому рівні якості реалізувати будь-які проекти у Харкові та по всій Україні.

Ми виконуємо утеплення пінопластом, що має підвищений вміст графітових частинок. Також у нас можна замовити ефективне, якісне та недороге утеплення піноплексом, пінополіуретаном та мінватою, яке змогли оцінити наші клієнти.
Що ми готові вам запропонувати?

Наша компанія - це гарантія якості та надійності в утепленні будь-яких об'єктів в Харкові та Харківській області. Ми використовуємо тільки найкращі теплоізоляційні матеріали, такі як пінопласт, мінеральна вата, піноплекс та пінополістірол, які мають підвищені експлуатаційні характеристики та довговічність.

Завдяки нашій передовій технології, ми забезпечуємо якісне та практичне утеплення пінопластом та іншими матеріалами, що відповідають світовим стандартам. Наші менеджери завжди на зв'язку із замовником, щоб допомогти обрати оптимальну теплоізоляцію для вашого об'єкту, а наш замірник виїде на об'єкт безкоштовно.

Ми гарантуємо, що при замовленні послуг у нас ви отримаєте якісне та професійне обслуговування. Наші досвідчені майстри завжди дотримуються вимог та стандартів якості при виконанні робіт. Ми гарантуємо результат, який буде відповідати вашим очікуванням та задовольнити найвибагливіших замовників.

Ще один приємний бонус - оплата послуг проводиться тільки після завершення робіт. А для того, щоб дізнатися більше про ціну нашого утеплення, ви можете зайти на наш сайт та зв'язатися з нашим консультантом, який проінформує вас про ціни на утеплення мінватою, піноплексом та іншими матеріалами за 1 кв/м і складе кошторис на майбутні роботи.

Наші спеціалісти з радістю допоможуть Вам підібрати оптимальні матеріали та розрахувати кошторис, щоб забезпечити максимальний комфорт та заощадження коштів на опаленні протягом зимового періоду. Тож, якщо ви шукаєте професійне утеплення будь-яких об'єктів в Харкові та Харківській області, не гайте часу на пошук інших фахівців - звертайтеся до нашої компанії. Ми гарантуємо якість та надійність виконання робіт, а також ефективне та економічне утеплення зі збереженням тепла та енергозбереженням. Наші менеджери завжди на зв'язку з клієнтами та допоможуть обрати оптимальний варіант теплоізоляції для будь-якого об'єкту. Замовляйте утеплення у нас і переконайтесь у якості наших послуг!