Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплений балкон або лоджія стане додатковим корисним місцем. Їх можна використовувати як затишну домашню альтанку, місце відпочинку, вирощування кімнатних квітів або комору. А якщо "включити" фантазію та придумати оригінальний дизайн, то теплий балкон стане ще однією кімнатою.

 

Внутрішнє чи зовнішнє утеплення: як визначитися?

Якщо лоджію утеплювати тільки зсередини, тоді буде холодною огороджувальна плита, що неминуче призведе до раннього руйнування залізобетонної конструкції. У цьому випадку, є два варіанти: застосовувати одночасно внутрішнє та зовнішнє утеплення, або тільки зовнішнє. Справа в тому, що внутрішня теплоізоляція значно зменшує корисну площу.

Тим більше, для підвищення ефективності деяких видів матеріалів доводиться монтувати їх відразу в два шари, а це мінус мінімум 15 см корисного простору.

Також зміщується точка роси – фізичний показник, що визначає температуру утворення конденсату. Переважно, «внутрішнє» повітря, на відміну від вуличного, більш насичене водяними парами.

Волога легко проникає через залізобетон та цеглу, а значить, у будь-якому випадку, проникатиме на вулицю. У той час як зовнішнє утеплення балкона та лоджії забезпечує теплу стіну та виведення водяної пари. Також мінусом внутрішнього утеплення є поява мокрих плям, конденсату, розвитку мікроорганізмів, а отже, утворення цвілі та грибка.

 

Теплоізоляційні матеріали для балкона та лоджії

Загалом, для внутрішньої та зовнішньої обробки використовуються ідентичні утеплювачі. Але одні види відрізняються стійкістю до підвищеної вологості, інші руйнуються під її впливом.

  • мінеральна вата

Відрізняється відносно доступною вартістю утеплення. Чудово утримує тепло, але вимагає додаткової надійної гідроізоляції. Швидко намокає, тому потребує проведення паро- та гідроізоляції, а також покриття вологостійким матеріалом. Інакше можуть завестися комахи або грибок.

Працювати з мінеральною ватою досить складно, оскільки вона відрізняється м'якою структурою, яка не має форми і легко розривається. Саме з цієї причини додатково використовуються надійні решетування.

  • пінофлекс, пінопласт та ін.

Ці матеріали дуже схожі, тому належать до однієї загальної категорії. Виготовлено на основі волокон штучного типу у вигляді листів. Відрізняються щільністю та стійкістю до розфарбовування. Не пропускають повітря та забезпечують хорошу теплоізоляцію.

Не вимагають додаткового використання пароізоляції, легко встановлюються без використання спеціальних захисних засобів. Не бояться води, проте не стійкі до механічних пошкоджень. Потребують облицювання, яке забезпечить захист від птахів.

  • монтажна піна

Часто використовується як утеплювач для балкона та лоджії. Дозволяє ефективно заповнити всі тріщини та щілини. Буквально зливається з будь-яким типом поверхні, швидко набираючи об'єм і застигаючи. Але, не стійка до негативної дії ультрафіолетового випромінювання, «боїться» води, яка робить її з часом жовтою. Вимагає покриття твердим, світло- та вологостійким матеріалом, який забезпечить надійний захист.

Це лише деякі види матеріалів, які використовуються для утеплення балконів та лоджій. Після завершення монтажу здійснюється чистове оздоблення шпаклівкою, вагонкою, панелями, пластиком та ін.

 

 

Навіщо утеплювати фасад балкона та лоджії?

Для покращення естетичної та функціональної сторін. Але перш за все, необхідно визначитися з майбутнім призначенням приміщення, його площею, подальшим оздобленням та фінансовими можливостями. Чи варто утеплювати балкон? Звісно так! І ось чому:

  • приміщення буде теплим, навіть якщо не опалюється за рахунок повної герметичності;
  • не порушується корисний простір;
  • з вулиці лоджія виглядає стильно та привабливо;
  • забезпечується захист від появи конденсату, цвілі та грибка;
  • підвищується шумоізоляція та захист від вітру.

Якщо ви вирішите утеплити балкон та лоджію, то виграєте у будь-якому випадку. Головне, довірити роботу досвідченим фахівцям, які виконуватимуть її на високому рівні якості.

утепление балкона

 

Які переваги з утеплення пропонує компанія “ТеплоТехСтрой”

"ТеплоТехСтрой" є професійним підрядником з утеплення квартир, в якому працюють досвідчені майстри, що виконують роботу з використанням лише високоякісних матеріалів. Ми гарантуємо виконання робіт в найкоротші терміни з урахуванням всіх норм та вимог.

Крім того, ми надаємо послугу з утеплення балконів, де так само використовуються тільки найкращі матеріали. Ми можемо запропонувати різні варіанти теплоізоляції для вашого балкону, щоб він став комфортним та енергоефективним місцем.

Звернувшись до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію, а також можливість відправити нашого фахівця на об'єкт для проведення всіх необхідних замірів. Ми гарантуємо якість всіх видів робіт і пропонуємо гнучкий підхід до виконання робіт, щоб відповісти на ваші потреби та бюджет.

Вартість наших послуг з утеплення квартир та балконів є адекватною та обґрунтованою, і формується з урахуванням типу та методики теплоізоляції, необхідності в додатковому обладнанні, вибору матеріалів тощо.

Тож не гайте часу, звертайтесь до нас і отримайте ефективне утеплення вашої квартири та балкону швидко та з дотриманням всіх необхідних норм для створення комфортних умов проживання.