Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

З метою збільшення корисної площі необхідно виконати утеплення балкона, яке дозволить отримати бажаний результат, не вдаючись до перепланування квартири. Роботи проводяться лише після скління конструкції за допомогою спеціальних теплоізоляційних матеріалів.

Компанія «ТеплоТехСтрой» готова виконати у Сумах утеплення пінопластом, піноплексом, пінополіуретаном або мінватою, які здатні максимально зберегти тепло у приміщенні. Незважаючи на їхні відмінності у способах встановлення та вартості утеплення, всі вони гарантують один результат – ефективно утримують оптимальну температуру та захищають від зовнішнього середовища.

утепление балкона

Утеплення балкона «під ключ» - оперативно, якісно та з гарантією!

Правильно виконане утеплення пінопластом або іншим матеріалом дозволить знизити фінансові витрати на сезонне опалення, зберігши тепло та затишок. Наша команда кваліфікованих фахівців готова якнайшвидше реалізувати весь комплекс робіт, використовуючи найкращі утеплювачі. Пропонуємо доступну ціну утеплення, яку ви сплачуєте після здачі готового об'єкту. Ви можете оформити кредит на 36 місяців або розстрочку від 2 до 6 місяців.