Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Сьогодні необхідність в утепленні приватного будинку є однією з найважливіших, оскільки ціни на енергоносії, дрова, газ та електроенергію постійно підвищуються. Компанія «ТеплоТехБуд» допоможе вам стати незалежними від подібних проблем.

Замовивши у нас утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном або піноплексом, ви зможете зберегти тепло у приміщенні мінімум на 50%. А це означає, що скоротяться витрати на комунальні послуги, що досить важливо, особливо під час опалювального сезону.

Що ви отримаєте співпрацюючи з «ТеплоТехСтрой»

Наша команда профільних майстрів уже багато років виконує утеплення пінопластом, мінватою, піноплексом та пінополіуретаном, застосовуючи найкращі технології та матеріали найвищої якості.
Своїм клієнтам ми пропонуємо:
  • після здачі об’єкту ви отримаєте гарантію на 5 років;
  • можете замовити безкоштовний виїзд замірника на об’єкт;
  • доступну та конкурентоспроможну вартість утеплення;
  • кредит до 36 місяців або розстрочку від 2 до 6 місяців;
  • оплату після завершения усіх робіт;
  • гнучку систему знижок для постійних клієнтів.
Ціна утеплення у місті Ірпінь формується з урахуванням деяких факторів: виду теплоізолятора, способу установки, особливостей будівлі, об’єму майбутніх робіт та ін.