(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
 

ТеплоТехСтрой - це компанія, яка спеціалізується на утепленні фасадів в Харкові. Ми пропонуємо комплексні рішення для забезпечення оптимального тепло- та звукоізоляційного захисту будівельних конструкцій.

Наша команда має багаторічний досвід і використовує тільки якісні матеріали, щоб забезпечити високу якість виконання робіт.

При утепленні фасаду ми враховуємо всі особливості будівлі, її цільове призначення та умови експлуатації. Ми розробляємо індивідуальні проекти, які враховують потреби клієнта та вимоги будівельних норм.

Наші фахівці проводять детальний аналіз будівлі, визначають оптимальні матеріали, проводять розрахунки енергозбереження та ефективності утеплення.

Ми виконуємо утеплення фасадів будь-яких типів будівель: житлових, комерційних, промислових. Наша компанія гарантує якісне виконання робіт з використанням найновіших технологій і матеріалів.

Після утеплення фасаду ви зможете забезпечити економічність опалення вашої будівлі та покращити її зовнішній вигляд. Також, утеплення фасаду значно зменшує шумове навантаження в будинку і покращує комфорт для мешканців або робітників.

Не відкладайте утеплення фасаду на потім - звертайтеся до професіоналів з ТеплоТехСтрой і отримайте надійний захист вашої будівлі!