Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна фундаменту пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 від 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 від 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  від 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  від 500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  від 500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 300 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фундаменту від компанії - ТеплоТехСтрой

Утеплення фундаменту є одним з важливих етапів підготовки будівлі до експлуатації. Компанія ТеплоТехСтрой спеціалізується на наданні послуг з утеплення фундаментів будь-якої складності.

Переваги утеплення фундаменту

Утеплення фундаменту має численні переваги. Одна з найважливіших переваг - зниження витрат на опалення будівлі. Вологість і холод, які можуть проникати через недостатньо утеплений фундамент, збільшують витрати на опалення, оскільки система опалення буде працювати більше, щоб підтримувати комфортну температуру у будівлі.

Додатково, утеплення фундаменту зменшує ймовірність утворення конденсату і підвищує температурну стійкість будівлі. Вологість, яка може потрапляти в будівлю через незаізольований фундамент, може призводити до появи плісняви та грибку, що може негативно впливати на здоров'я мешканців.

Процес утеплення фундаменту

Під час утеплення фундаменту, спеціалісти компанії 'ТеплоТехСтрой' використовують сучасні матеріали, які гарантують високу ефективність утеплення та довговічність системи. Популярними матеріалами для утеплення фундаменту є пінополістирол (EPS), мінеральна вата та поліуретанова піна.

Спеціалісти компанії проводять детальний аналіз будівлі та підбирають оптимальний варіант утеплення фундаменту в залежності від особливостей проекту. Відмінною якостю компанії 'ТеплоТехСтрой' є висока якість виконання робіт та вчасна їх здача.

Застосування утеплення фундаменту

Утеплення фундаменту використовується як на будівельних об'єктах, так і при реконструкції існуючих будівель. Компанія 'ТеплоТехСтрой' має багаторічний досвід в утепленні фундаментів будинків, котеджів, промислових споруд та інших об'єктів нерухомості.

Велика увага приділяється якості матеріалів і робіт, а також дослідженню новітніх технологій у сфері утеплення фундаменту. Компанія 'ТеплоТехСтрой' пропонує своїм клієнтам надійні рішення для ефективного утеплення будь-якого фундаменту.

 

Утеплення фундаменту є важливою складовою будівельного процесу. Компанія 'ТеплоТехСтрой' гарантує виконання робіт на високому рівні і надійне утеплення фундаменту будь-якої будівлі. Звертайтеся до професіоналів з 'ТеплоТехСтрой' для отримання найкращих результатів у сфері утеплення будівельних фундаментів.