Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Навіщо утеплювати фасад?

Утеплення фасаду є одним з найважливіших завдань, яке потрібно вирішити під час будівництва або ремонту будівлі. Правильне утеплення допомагає забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні, зберегти тепло всередині будівлі, а також знизити витрати на опалення та кондиціювання. Крім того, утеплений фасад захищає стіни від вологи, гниття та появи цвілі.

Вибираючи нашу компанію для утеплення фасаду в Запоріжжі, ви отримуєте низку переваг:

  • Дослідні фахівці з багаторічним досвідом роботи;
  • Використання тільки якісних матеріалів;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Високі стандарти якості під час виконання робіт;
  • Гарантія на виконані роботи;
  • Розумні ціни.

Процес утеплення фасаду

Наша команда експертів проведе всебічну оцінку стану вашого фасаду, визначить оптимальні матеріали та методи утеплення та запропонує вам найкраще рішення для вашої будівлі. Після узгодження деталей ми приступимо до виконання робіт. Ми гарантуємо якісне та надійне утеплення вашого фасаду, яке прослужить довгі роки.

Якщо у вас виникли питання або вам потрібне утеплення фасаду в Запоріжжі, не соромтеся звертатися до нас. Наша команда готова відповісти на всі ваші запитання та допомогти вам зробити правильний вибір.