Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Для обігріву будинку українцям доводиться використовувати у 2.5 – 3 рази більше електроенергії, ніж європейцям. І справа навіть не у суворому кліматі, а в будівельних технологіях та стандартах. Тому, щоб запобігти втраті тепла через стіни, варто замовити утеплення приватного будинку в компанії «ТеплоТехСтрой». Таким чином, ви захистите будинок від промерзання, підвищеної вологості, плісняви, грибка та корозії і отримаєте комфортний мікроклімат у приміщеннях.

Переваги теплоізоляції стін у приватному будинку

  • Утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором дозволяє зберегти оптимальну температуру за будь-якої погоди за вікном.
  • Знижуються витрати на комунальні послуги.
  • Вартість утеплення швидко окупиться за рахунок економії на додатковому обігріві або кондиціонуванні.
  • Істотне підвищення тепло- та звукоізоляції.

Ми надаємо якісні послуги, доступні ціни на утеплення, дотримання строків, гарантію на 7 років, можливість оформлення кредиту або розстрочки. Виконаємо утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом або пінополіуретаном у Херсоні, дотримуючись усіх технологічних норм та використовуючи спеціальне обладнання.