Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Дніпро

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехСтрой» надає послуги з утеплення квартир у Дніпрі та по всій Україні. Гарантуємо, ви залишитеся задоволені отриманим результатом, оскільки наші профільні фахівці ставляться до роботи грамотно та відповідально. Пропонуємо фасадне утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом і пінополіуретаном відповідно до необхідних норм.

Для отримання додаткової консультації з питань, що вас цікавлять, можете оформити онлайн-заявку або зателефонувати за вказаним на сайті номером. Наші менеджери роз’яснять усі нюанси з приводу матеріалів, обсягу майбутніх робіт та ін., після чого назвуть терміни та вартість утеплення.

Утеплення в компанії «ТеплоТехСтрой»: які переваги ви отримаєте?

Компанія "ТеплоТехСтрой" надає послуги з утеплення будинків та квартир у місті Дніпро та області. Наші досвідчені майстри забезпечують використання лише високоякісних сертифікованих матеріалів та надають довготривалу гарантію на всі надані послуги.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, таких як:

  • Утеплення стін будинків та квартир
  • Утеплення підлоги та стелі
  • Утеплення даху та горища
  • Реконструкція фасаду будинку

Наша компанія забезпечує повний цикл робіт, від консультації та планування до виконання робіт. Ми знаємо, що кожен об'єкт має свої особливості, тому ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, забезпечуючи оптимальні рішення для його потреб.

Тож не гайте часу, звертайтесь до нас і отримайте ефективне утеплення вашого будинку чи квартири в місті Дніпро та області швидко та з дотриманням всіх необхідних норм для створення комфортних умов проживання.