Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Якісне утеплення фасаду в Херсоні

Компанія "ТеплоТехБуд" пропонує послуги з утеплення фасадів у Херсоні та області. Утеплення фасаду – важлива частина ремонту та оновлення вашого будинку, особливо в зимовий час, коли збереження тепла у приміщенні є критично важливим. Наша команда фахівців має багаторічний досвід роботи в галузі утеплення фасадів та гарантує якісне виконання всіх робіт.

Ми пропонуємо різні види утеплювача, включаючи мінеральну вату, пінопласт, пінополістирол, ековату та інші сучасні матеріали. При виборі утеплювача ми враховуємо особливості вашого будинку, кліматичні умови та бюджет. Також ми встановлюємо вентильовані фасади, які забезпечують ефективну теплоізоляцію та захист від вологи.

Наші фахівці проведуть детальний огляд вашого фасаду та розроблять індивідуальний проект утеплення, враховуючи всі вимоги та побажання замовника. Ми співпрацюємо лише з перевіреними постачальниками матеріалів та використовуємо сучасне обладнання для виконання робіт.

Утеплення фасаду дозволяє значно знизити витрати на опалення та забезпечити комфортний мікроклімат усередині приміщення. Крім того, утеплений фасад надає будинку естетичну привабливість, підвищує його вартість та покращує зовнішній вигляд.

Ми гарантуємо високу якість робіт, дотримання термінів та доступні ціни. При зверненні до компанії "ТеплоТехБуд" ви отримуєте професійне консультування, детальний розрахунок вартості та індивідуальний підхід до кожного клієнта.