Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Звернувшись до компанії «ТеплоТехСтрой», ви отримаєте якісне утеплення приватних будинків у Рівному та по всій Україні. Наша команда виконує всі роботи згідно з технологічними нормами, що продовжує термін експлуатації фасадного покриття та забезпечує в житловому приміщенні оптимальну температуру. У нас найвигідніші ціни утеплення, які формуються з урахуванням площі об'єкту, особливостей будівлі та інших критеріїв.

Ефективність утеплення приватного будинку

  • Утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом до 50% скорочує теплові втрати, виключає утворення конденсату, плісняви, грибка тощо.
  • Зовнішнє оздоблення панельних та монолітних споруд з низьким коефіцієнтом теплоопору дозволить зробити приміщення стійким до сильних морозів та поривчастого вітру.
  • Утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором підвищить захист від негативного зовнішнього впливу.

Дізнатись вартість утеплення можна, зв'язавшись у телефонному режимі з нашими менеджерами у будь-який зручний для вас час.