(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія "ТеплоТехСтрой" пропонує послуги з утеплення фасадів у місті Кам'янське. Ми є професіоналами в галузі теплоізоляції та забезпечуємо якісне та надійне утеплення будівель. Наша компанія працює з сучасними матеріалами та застосовує передові технології, що дозволяють досягти оптимальних результатів.

Чому варто обрати ТеплоТехСтрой?

1. Досвід і професіоналізм. Ми працюємо на ринку теплоізоляції вже багато років і накопичили великий досвід у реалізації проектів різної складності.

2. Комплексний підхід. Ми надаємо послуги по утепленню будівель будь-якого типу та розміру. Незалежно від того, чи вам потрібно утеплити житловий будинок, офісний приміщення або промислову споруду, ми здатні забезпечити ефективне і надійне утеплення.

3. Використання сучасних матеріалів. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, які мають високу теплоізоляційну здатність. Це дозволяє забезпечити максимальну ефективність утеплення і знизити тепловтрати будівлі.

4. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми розуміємо, що кожен проект є унікальним і має свої особливості. Тому ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи його потреби та бюджет.

5. Терміновість та точність виконання робіт. Ми розуміємо важливість часу для наших клієнтів, тому завжди дотримуємось обіцяних термінів та гарантуємо високу якість робіт.

Наші послуги

Ми надаємо широкий спектр послуг з утеплення фасадів, включаючи:

  • Нанесення теплоізоляційних шарів на стіни будівель;
  • Використання сучасних теплоізоляційних матеріалів;
  • Укладання утеплювачів і гідроізоляційних матеріалів;
  • Коштрування фасаду;
  • Інші оптимальні рішення для ефективного утеплення.

 

Замовте утеплення фасаду від компанії "ТеплоТехСтрой" і отримайте максимальну якість та надійність. Для замовлення послуг або отримання додаткової інформації, зв'яжіться з нами за наступними контактними даними:

Ми завжди готові надати професійну консультацію, допомогти в розрахунку вартості робіт та підібрати оптимальне рішення для утеплення вашого фасаду в Кам'янському.