Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення балкона – це можливість розширити корисний простір без масштабного перепланування квартири і зробити його значно теплішим. Замовити утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом можна у компанії «ТеплоТехСтрой».

Спочатку виконується скління балкона і лише після цього наші фахівці готові здійснити утеплення пінопластом або іншим теплоізоляційним матеріалом. Власне, всі види утеплювачів дають ідентичний результат, але відрізняються способом укладання та вартістю утеплення.

утепление балкона

Чему важливо утеплити балкон?

Одним із головних моментів у виконанні таких робіт є створення надійного гідробар'єру з пароізоляції. Він зможе запобігти появі конденсату, що руйнує утеплювач і стає причиною утворення плісняви.

Тож наші фахівці виконують за доступною ціною утеплення з урахуванням підвищення захисту стін від вогкості та холоду, використовуючи найкращі матеріали від перевірених брендів. Телефонуйте нам просто зараз або оформляйте заявку в режимі онлайн, і ми з вами зв'яжемося у найкоротші строки.