Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватних будинків – одне з найефективніших рішень проблем, пов'язаних з енергоспоживанням. Зменшується витрата енергоресурсів, а отже, зменшуються витрати на опалення в середньому на 60%. Крім цього, утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом або пінополіуретаном сприяє зниженню витрат на охолодження внутрішніх приміщень.

У зимовий час системи утеплення добре зберігають тепло, створюючи комфортний мікроклімат, а в літній період - підтримують бажану температуру. Замовити утеплення пінопластом або іншим теплоізоляційним матеріалом у Полтаві можна у компанії «ТеплоТехСтрой».

Наші переваги

Наша команда кваліфікованих фахівців має багаторічний досвід роботи, проходить навчання на підвищення кваліфікації, укладає договір з кожним клієнтом, дотримується технологічних норм та строків.


Ми пропонуємо вигідні ціни утеплення та умови співпраці:

  • гарантію на 7 років;
  • можливість оплати послуг після здачі об'єкта;
  • вигідну вартість утеплення.

Звернутися до нас ви можете у будь-який зручний для вас час. Вся контактна інформація вказана на сайті.