Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення підлоги пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 від 350 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 від 350 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  від 350 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  від 350 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  від 350 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення:
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 300 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення підлоги мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  від 350 грн/м2
Мінвата 100 мм від 350 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення:
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення підлоги сайту компанії - ТеплоТехСтрой

Утеплення підлоги є важливою складовою будь-якого будівництва або ремонту. Це допомагає забезпечити комфорт у приміщенні, підвищити енергоефективність будівлі і знизити витрати на опалення.

Наша компанія має багаторічний досвід у проведенні робіт з утеплення підлоги. Ми пропонуємо широкий асортимент матеріалів, які гарантують ефективне утеплення без ризику утворення холодних містків.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками утеплювачів, що дозволяє нам застосовувати тільки надійні та високоякісні матеріали. Наші спеціалісти мають великий досвід у монтажі та утепленні будь-яких типів підлог, включаючи дерев'яні, бетонні та підлоги на основі гіпсокартону.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуючи оптимальні рішення для кожного проекту. Наші фахівці проводять докладний аналіз стану підлоги та розробляють оптимальну стратегію утеплення.

Крім того, ми надаємо гарантію на всі наші роботи. Ми впевнені у якості нашої роботи та надійності використаних матеріалів.

 

Зверніться до нас і ми з радістю допоможемо вам утеплити підлогу вашого будинку чи квартири. Ми гарантуємо вам високу якість робіт та своєчасне виконання замовлення. З нами ваші житлові приміщення будуть теплими та затишними!

Замовте утеплення підлоги від компанії 'ТеплоТехСтрой' і насолоджуйтесь комфортом у вашому будинку!