Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

ТеплоТехБуд - ваш надійний партнер у утепленні фасадів

Надаємо високоякісні послуги з утеплення будинків та будівель різного типу. Наша компанія, ТеплоТехБуд, має багаторічний досвід роботи та має професійний підхід до кожного проекту.

Утеплення фасаду є однією з наших ключових спеціалізацій. Ми пропонуємо різні технології та матеріали, щоб забезпечити найкращий результат для кожного клієнта. Всі наші роботи виконуються відповідно до сучасних вимог та норм, гарантуючи високу ефективність та довговічність ізоляції.

Переваги утеплення фасаду

Утеплення фасаду - це важливий крок у забезпеченні комфортних умов проживання та має безліч переваг:

  • Зниження енерговитрат та економія на опаленні в холодну пору року.
  • Підвищення теплоізоляції та звукоізоляції будівлі.
  • Надає привабливий зовнішній вигляд будівлі та її стійкості до негативних зовнішніх впливів.

У нашій компанії ми усвідомлюємо значущість цих переваг та прагнемо надати клієнтам найвищу якість послуг. Наша команда фахівців уважно вивчає конкретні потреби клієнта, пропонуючи оптимальні рішення для досягнення бажаних результатів.

Ми цінуємо репутацію нашої компанії та використовуємо лише якісні матеріали для утеплення фасадів. У нас ви можете вибрати з різних варіантів ізоляційних матеріалів, включаючи мінеральну вату, пінопласт, пінополістирол, екструдований пінополістирол та інші. Ми пропонуємо комплексні рішення, які включають не лише утеплення фасадів, а й захист від вологи, використання міцних та довговічних матеріалів та інші додаткові послуги.

Наші фахівці мають багаторічний досвід, що дозволяє нам гарантувати якість виконання робіт. Ми приділяємо увагу кожній деталі проекту та впевнені, що зможемо задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів.

Якщо ви зацікавлені в утепленні фасаду в Одесі, не соромтеся звертатися до нас. Ми готові надати вам безкоштовну консультацію та оцінку проекту.

Ми будемо раді допомогти вам у утепленні фасаду. Зв'яжіться з нами сьогодні!