(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

ТеплоТехСтрой - лідер на ринку утеплення фасадів в Одесі. Ми пропонуємо професійні послуги з теплоізоляції та утеплення фасадів будівель будь-якого типу і розміру.

Утеплення фасаду є важливим етапом будівництва або ремонту будівель. Він не тільки забезпечує захист від холоду і знижує витрати на опалення, але й поліпшує зовнішній вигляд будівлі, покращує її звукоізоляцію і захищає від вологи та перепадів температур. Тому важливо довірити цей процес професіоналам.

ТеплоТехСтрой має досвід утеплення фасадів багатьох будівель в Одесі. Наша команда експертів забезпечить комплексні послуги, включаючи проектування, підбір оптимальних матеріалів, виконання роботи та контроль якості.

Ми використовуємо сучасні технології і матеріали, які надійно захищають будівлі від вологи, ультрафіолету та перепадів температур. У нашій роботі ми використовуємо тільки сертифіковані матеріали від надійних виробників, що гарантує якість і тривалість виконаних робіт.

Ми розуміємо, що кожен об'єкт є унікальним, тому докладаємо максимум зусиль для вибору оптимального рішення щодо утеплення фасаду кожної будівлі. Наші спеціалісти проведуть детальний аналіз вашої будівлі, враховуючи всі особливості, та запропонують найкращий варіант, який відповідає вашим потребам і бюджету.

Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт, дотримання термінів і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наші спеціалісти мають великий досвід та професійні знання, що дозволяє нам забезпечити найкращі результати.

Не відкладайте утеплення фасаду своєї будівлі "на потім", оскільки це може призвести до більших проблем у майбутньому. Звертайтесь до нас уже сьогодні, і ми з радістю допоможемо вам забезпечити комфорт та захист вашої будівлі.

Прийміть розумне рішення - звертайтесь до ТеплоТехСтрой, і ваш фасад отримає надійний захист і красивий зовнішній вигляд на багато років вперед!